Jiangsu Biostronger Technology Co, Ltd

HGH, Peptitler, IGF-1 LR3, EGF, VEGF, Steroidler ve SARMs tozu, vb.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSentetik Büyüme Hormonu

Kas Kitlesi İçin Ipamorelin Asetat Vücut Geliştirme Büyüme Hormonu Peptidleri CAS 170851-70-4

Ben sohbet şimdi
Peter ile siparişi tamamladım ve servisi A +++. Onu başka bir yere tahtada yayınladım. Onun gh ile bir gh serum testi yaptım ve 10iu için daha fazla 30, çılgın yüksek puan geri geliyor.

—— ABD'den Ricky Rodrig

Çok ve Peter ile çok etkilendim. Mükemmel iletişim ve genel müşteri hizmetleri! A +++++. kesinlikle sizinle iş yapacak.

—— İngiltere'den Trevor Maki

Kas Kitlesi İçin Ipamorelin Asetat Vücut Geliştirme Büyüme Hormonu Peptidleri CAS 170851-70-4

Ipamorelin Acetate Bodybuilding Growth Hormone Peptides CAS 170851-70-4 For Muscle Mass
Ipamorelin Acetate Bodybuilding Growth Hormone Peptides CAS 170851-70-4 For Muscle Mass

Büyük resim :  Kas Kitlesi İçin Ipamorelin Asetat Vücut Geliştirme Büyüme Hormonu Peptidleri CAS 170851-70-4 En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SGH
Sertifika: GMP, ISO9001,BRC,KOSHER
Model numarası: 170851-70-4

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 canlı (1kit)
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Gizli paket veya müşteri isteğine göre torba veya paketi
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Yetenek temini: 10000vials / ay
Detaylı ürün tanımı
CA'LARI: 170851-70-4 Eş anlamlı sözcükler: iPA
Formu: Toz Kullanım: vücut geliştirme
Renk: Beyaz Depolama: -20C
Vurgulamak:

synthetic human growth hormone

,

hgh growth hormone

Cas No. 170851-70-4

Eş anlamlılar: Ipamorelin

Moleküler Formül: C38H49N9O5

MW: 711,85

Sıra:

'H-Aib-His-D-2-Nal-D-Phe-Lys-NH2

Saflık: > 98%

Bakteriyel Endotoksinler: <5EU / mg

Giriş:

Ipamorelin, Aib-H- (d-2-Nal) - (dF) K-NH2 sekanslı bir pentapeptit, iştahı uyarabilen ve aynı zamanda gastrik motiliteyi artırabilen yeni bir ghrelin taklitidir. Ghrelin reseptörünün seçici bir büyüme hormonu salgılatıcı ve agonistidir. Çalışma, postoperatif ileus (POI) olan hastalarda semptomları hafifletmek ve iyileşmeyi hızlandırmak için, 48 saat içinde birden fazla intravenöz bolus infüzyonu yoluyla uygulanan Ipamorelin ile postoperatif tedavinin yararlı olabileceğini göstermiştir.

Forever Young Medical Institute'dan sıkı yağsız kas inşa edin, vücut yağını azaltın ve Ipamorelin ile su tutulmasını azaltın. Bu büyüme hormonu salgılayan peptid, vücudun doğal üretimini ve insan büyüme hormonunun salımını arttırmak için tasarlanmıştır. Ipamorelin, somatropların sayısını ve her somatronun saldığı HGH miktarını arttırmak için türünün tek peptididir. GHRP-2 ve GHRP-6 sadece somatrop sayısını artırır, ancak saldıkları miktarı etkilemez.

Avantajı GHRP-6 Üzerinden, GHRP-2: Ipamorelin somatropların sayısını ve her somatroptan salınan hgh miktarını artırır; asla açlığı teşvik etmez; sadece selektif olarak GH'yi herhangi bir dozda salar; kortizol (stres / kas kaybı) ve prolaktin (su tutma / cinsel işlev bozukluğu / orospik memeler) gibi negatif hormonları salmaz ve arttırmaz; Bir mega-doz Ipamorelin, GHRP-2 ve GHRP-6'nın 1mcg / kg limitleri olduğu bir GH salınımına yol açacaktır.

İçin yararlı: sıkılaştırmak isteyen Bodybuilders; Yağ kaybı ve kaliteli parçalanmış kas kazancı için sıradan insanlar; yaşlanma karşıtı faydalar arayan yaşlı kişiler; hızlı yaralanma rehabilitasyonu; Döngü Sonrası Terapi.

Olası Faydalar: Azaltılmış toplam vücut yağı; artan yağsız kas kütlesi; güç artışı; yeni kas liflerinin büyümesi; Halihazırda mevcut kas liflerinin büyüklüğünde artış; antrenmanlar arasında daha hızlı iyileşme; Daha iyi uyku; nöral koruma; geliştirilmiş cilt kalınlığı ve esnekliği; güneş hasarlı tip kırışıklık azalmış; travma veya ameliyattan sonra daha hızlı iyileşme süresi ve azaltılmış enfeksiyon oranları; eklem gençleştirme, koruma ve şifa; artmış kemik mineral yoğunluğu; daha iyi kolesterol profili; geliştirilmiş egzersiz kapasitesi; daha büyük genel enerji seviyeleri; böbrek için geliştirilmiş kan akımı.

Uygulama :

Ipamorelin günde iki kez 300mcg alınan ilginç bir peptid veya günlük 3 kez dozunu düşürdüğünüzde, yan etkiler baş acele ediyor, egzersiz yapmadan önce bu 30 dakikayı vitesle almanızı öneririm, Ipamorelin farklı ve yeni ve güçlü bir sentetik pentapeptiddir. ve spesifik büyüme hormonu (GH) salma özellikleri. Uzunlamasına kemik büyüme hızı, vücut ağırlığı ve GH salınımı üzerindeki etkileri araştırmak amacıyla, farklı dozlarda (0, 18, 90 ve 450 μg / gün) Ipamorelin, 15 gün boyunca günde üç kez, deneğe, 0, 6 ve 13. günlerde tetrasiklin etiketleme, LGR, proksimal tibia metafizindeki ilgili flüoresan bantlar arasındaki mesafenin ölçülmesiyle belirlendi. Ipamorelin doza bağımlı olarak LGR'yi araç grubunda 42 µm / gün'den tedavi gruplarında 44, 50 ve 52 μm / güne çıkardı. Ayrıca vücut ağırlığı kazancı üzerinde belirgin ve doza bağımlı bir etki vardı. Tedavi toplam IGF-I seviyelerini veya serum oluşumu ve rezorpsiyonunu etkilemedi. Tibianın metafizindeki tartratlara dirençli asit fosfataz pozitif multinükleer hücrelerin sayısı tedavi ile önemli ölçüde değişmedi. Hipofizinin bir provokatif iv dozunun Ipamorelin veya GHRH'ye karşı verdiği cevap, plazma GH yanıtının Ipamorelin'den sonra, ancak GHRH'den sonra değişmeden, marjinal olarak azaldığını gösterdi. Hipofiz GH içeriği Ipamorelin tedavisi ile değişmedi. Ipamorelin veya diğer GH sekretagoglarının büyüme geriliği olan çocukların tedavisinde bir yeri olup olmadığı gelecekteki klinik çalışmalarda demonstrasyon gerektirir. Ipamorelin kapanmadan önce alabileceğiniz en seçici GH serbest bırakıcıdır.

Ipamorelin, prolaktin ya da GHRP-2 ve -6 gibi kortizolde çarpma yaratmaz. Ipa bir tüfek mermisi, diğer GHRP'ler gibi bir av tüfeği değil. Ayrıca iştahı teşvik etmediği için nispeten kalorili kısıtlı diyetler için harikadır.

İpamorelin ve Peptitler geleceğin yoludur, önümüzdeki 5 yıl içinde ya da vücut geliştirme dünyasını fırtına ile çekme biçimimizde dramatik bir değişim bekleriz.

İlgili ürünler:

Peptidler Proteinler Steroidler Tozu
GHRP-2 IGF-1 LR3 17a-metil-1-Testosteron
GHRP-6 IGF-1 LR3 Anastrozol (Arimidex)
DAC ile CJC-1295 IGF-1 DES boldenone
CJC-1295 YOK DAC follistatin Boldenone undesilenat (EQ)
HGH176-191 HGH Klomifen Sitrat (Clomid)
PT-141 HCG Tamoksifen Sitrat
Tiyosin β4 (TB500) EPO Nolvadex
Ipamorelin HMG Sildenafil (Viagra®)
Melanotan-II (MT-II) Tadalafil (Cialis)
Melanotan-I (MT-I) SARM Letrozol (Femara)
PEG-MGF MK-2866 (Ostarine) Eksemestan (Aromasin)
MGF Andarin (S4) formestan
Heksarelin GW-501516 (Cardarine) Mesterolone (Proviron)
Semorelin S-23 Methandrostenolon (Dianabol)
trıptorelin LGD-4033 (Ligandrol) Metenolon Asetat
Gonadoreline LGD-3303 Metenolon Enantat
Selank MK-677 (Ibutamoren) Turinabol
BPC-157 SR9009 Nandrolone dekanoat
Oksitosin SR9011 Nandrolone fenilpropionat
DSIP RAD140 Oxymetholone (Anadrol)
GHRH YK-11 Stanozolol Kaba (Winstrol)
Tesamorelin AICAR Stanozolol Mikronize (Winstrol)
Epitalon Laxogenin Oxandrolone (Anavar)

İletişim bilgileri
Jiangsu Biostronger Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin