Jiangsu Biostronger Technology Co, Ltd

HGH, Peptitler, IGF-1 LR3, EGF, VEGF, Steroidler ve SARMs tozu, vb.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlervücut hormon takviyeleri

Vücut Geliştirme Takviyeler İçin Prohormone Anabolic Steroidler Methylstenbolone CAS 5197-58-0

Ben sohbet şimdi
Peter ile siparişi tamamladım ve servisi A +++. Onu başka bir yere tahtada yayınladım. Onun gh ile bir gh serum testi yaptım ve 10iu için daha fazla 30, çılgın yüksek puan geri geliyor.

—— ABD'den Ricky Rodrig

Çok ve Peter ile çok etkilendim. Mükemmel iletişim ve genel müşteri hizmetleri! A +++++. kesinlikle sizinle iş yapacak.

—— İngiltere'den Trevor Maki

Vücut Geliştirme Takviyeler İçin Prohormone Anabolic Steroidler Methylstenbolone CAS 5197-58-0

Prohormone Anabolic Steroids Methylstenbolone CAS 5197-58-0 For Bodybuilding Supplements
Prohormone Anabolic Steroids Methylstenbolone CAS 5197-58-0 For Bodybuilding Supplements

Büyük resim :  Vücut Geliştirme Takviyeler İçin Prohormone Anabolic Steroidler Methylstenbolone CAS 5197-58-0 En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SGH
Sertifika: GMP, ISO9001,BRC,KOSHER
Model numarası: 5197-58-0

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Gizli paket veya müşteri isteğine göre torba veya paketi
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Yetenek temini: 100kg / ay
Detaylı ürün tanımı
CAS no: 5197-58-0 Eş anlamlı sözcükler: Methylstenbolone
Formu: Toz Kullanım: Ağırlık kaybı
Renk: Beyaz Depolama: -20C
Vurgulamak:

muscle building supplements

,

build muscle supplement

Açıklama:

MethylStenbolone, son zamanlarda Antaeus Labs tarafından pazarlanan çok yenilikçi ve güçlü bir steroiddir. Geçmişte birkaç ürün bu bileşiği kullandığını iddia etti, ancak bağımsız laboratuar testleri sadece süper çözücüler içerdiğini gösterdi.

Metiltestosteron, östrojen metabolitlerine dönüşmez veya progesteron reseptörleri için herhangi bir afiniteye sahip değildir ve dolayısıyla östrojen aracılı yan etkilere sahip değildir. Metilpenon ayrıca anti-ilaç metabolik kapasitesindeki en toksik ve toksik maddelerden biridir, ancak anektotal raporlar bize süper ilaçlardan daha az yan etkiye sahip olduğuna inanmaktadır.

Metilstenbolon çok kuvvetli bir bileşiktir, bu nedenle Metilstenbolon, toleransı ölçmek ve istenen aralıkta yavaşça artırmak için daha düşük bir dozajla başlamak için en iyisidir. Metilstenbolon döngüleri tipik olarak en çok 4 hafta olmak üzere 3-4 hafta uzunluğundadır. Bu bileşiğin aşırı potensi ve toksisitesi nedeniyle 4 haftadan uzun süre kullanılması önerilmez.

MethylStenbolone, Antaeus laboratuvarları tarafından piyasaya yeni getirilen çok yeni ve güçlü bir tasarım steroididir. Geçmişte bulunan bazı ürünler bu bileşiği kullanmayı iddia etmişlerdir, ancak bağımsız laboratuar testleri sadece superdrol içerdiğini ortaya çıkarmıştır.

Metilstenbolon östrojenik bir metabolite dönüşmez veya progesteron reseptörü için herhangi bir afiniteye sahip değildir, östrojen aracılı yan etkiler hemen hemen hiç bulunmamalıdır. Metilstenbolon, metabolizmaya direnç gösterme yeteneğinden dolayı mevcut olan en zehirli maddelerden biridir, ancak anekdotsal raporlar bizi süperdroldan daha az yan etki taşıdığına inandırır.

Metilstenbolon, düşük su tutma ile yağsız kitle kazançları sağlayan bir DHT türetilmiş prohormondur. Metilstenbolon kitle, boyut ve güçte artış sağlar. Superdrol'ün aksine, Metilstenbolon, tanımını kaybetmeden toplu halde kalabileceğiniz hiçbir su tutulumuna çok az tutar. Bu daha dolu kasların görünümünü sağlayacaktır. Metilstenbolonu deneyimledikten sonra birçok kişi bunu superdrol üzerinde tercih eder.

Uygulama:

Metil Stenbolon çok güçlü bir bileşiktir, bu nedenle toleransı ölçmek ve yavaşça istenen aralığa artırmak için daha düşük bir dozajla başlamak en iyisidir. MetilStenbolon siklusu tipik olarak en çok 4 hafta olmak üzere 3-4 hafta uzunluğundadır. Bu bileşiğin aşırı potensi ve toksisitesi nedeniyle 4 haftadan uzun süre kullanılması önerilmez.

Yararları:

Güç seviyelerini artırır

Daha dolgun kasların gelişimini teşvik eder

Vücudun fazla su tutması riski olmadan sizi toplar

Önemli boyut ve kitle kazançlar

Vücut geliştirme forumlarında Methylstenbolone kullanıcıları tarafından sağlanan günlüklere dayanarak, bu prohormonu cephanenize eklediğinizde elde edebileceğiniz bazı spesifik sonuçlar aşağıdadır:

Dökme: 4 hafta boyunca günlük 12 mg doz Metilstenbolon ile yaklaşık 15 ila 20 libre yağsız kas kazanabilirsiniz. Bu prohormon, vücut geliştirme dünyasında ciddi kitleyi destekleme becerisi açısından oldukça bir simge haline gelmiştir.

Kesim: Kullanıcılar, 4 haftalık dönemde günlük bir doz Methylstenbolone aldıklarında 6 kiloya kadar kasları toplarken vücut yağlarının% 3'ünden fazlasını alabildiklerini bildirmektedir. Aynı zamanda, kesim sırasında 20 kilograma kadar kas kazancı elde eden kullanıcı raporları da vardır.

Re-comp: 4 hafta boyunca günlük 12 mg doz Metilstenbolon ile, kullanıcılar vücut yağının% 2.2 kadarını elimine ederek 6 ila 11 lira yağsız kas kazanırlar.

Bununla birlikte, bu prohormon ile bisiklet sürerken diyet, alkol tüketimi ve genetiğinize dikkat çekmek önemlidir, çünkü bu faktörler, sizin için çektiğiniz sonuçları gerçekleştirme şansınızı kolayca gerçekleştirebilir veya bozabilir.

Doz:

Metilsten çok güçlü bir bileşiktir, bu nedenle toleransı ölçmek ve yavaşça istenen aralığa artırmak için daha düşük bir dozajla başlamak en iyisidir. Metilsten siklüsleri tipik olarak en çok tercih edilen 4 hafta ile 3-4 hafta arasındadır. Bu bileşiğin aşırı potensi ve toksisitesi nedeniyle 4 haftadan uzun süre kullanılması önerilmez. Aşağıda iki yaygın dozaj protokolü vardır:

Yeni kullanıcılar için dozlamada metilstenbolon:

Hafta1: 4-8mg / gün

2-3 hafta: 8 mg / günlük

4-8. Haftalar: Karaciğer desteği ve tedavi sonrası tedavisi (PCT)

Tecrübeli kullanıcılar için metrolstenbolon dozajı:

Hafta1: 8 mg / günlük

2-3 hafta: 12 mg / günlük

Hafta 4: 16mg / günlük

Haftalar 5-9: Karaciğer desteği ve tedavi sonrası tedavisi (PCT)

Sonuçlar, dozaj, deneyim, diyet ve diğer birçok faktöre bağlı olarak değişecektir. Genel olarak metilstenbolon spor salonunda istisnai yağsız vücut kitle kazancı, mükemmel güç kazancı ve büyük dayanıklılık sağlayacaktır. Temiz bir kalorik fazlalık diyeti yerken vücudumuzun kasları toplamasına yardımcı olma yeteneği nedeniyle bu madde, en iyi şekilde kullanılır, ancak bu, aynı zamanda bir kesim veya yeniden çevrim döngüsünde kullanılamayacağı anlamına gelmez. CAN. Halodrol ve Epistane gibi bu tür döngülerde kullanılabilecek daha elverişli bileşikler vardır.

Bir şişkin diyette kullanıldığında, kazançlar 12 ila 4 haftalık bir döngüde 15-20 libre arasında değişebilir.

Bir yeniden diyette kullanıldığında kazançlar, muhtemelen 4 mg'lik bir döngüde 7-10 libre arasında değişebilirken, aynı zamanda vücut yağını% 0-2 azaltabilir.

Bir kesim diyetinde kullanıldığında kazançlar, 4 ila 6 libre arasında, 12 mg'da 4 haftalık bir döngüde değişebilirken, aynı zamanda muhtemelen vücut yağının% 1-3'ünü azaltabilir.

SARM (Ham Toz)
MK-2866 (Ostarine)
Andarin (S4)
GW-501516 (Cardarine)
S-23
LGD-4033 (Ligandrol)
LGD-3303
MK-677 (Ibutamoren)
SR9009
SR9011
RAD140
YK-11
AICAR
Laxogenin

İlgili ürünler:

Peptidler Proteinler Steroidler Tozu
GHRP-2 IGF-1 LR3 17a-metil-1-Testosteron
GHRP-6 IGF-1 LR3 Anastrozol (Arimidex)
DAC ile CJC-1295 IGF-1 DES boldenone
CJC-1295 YOK DAC follistatin Boldenone undesilenat (EQ)
HGH176-191 HGH Klomifen Sitrat (Clomid)
PT-141 HCG Tamoksifen Sitrat
Tiyosin β4 (TB500) EPO Nolvadex
Ipamorelin HMG Sildenafil (Viagra®)
Melanotan-II (MT-II) Tadalafil (Cialis)
Melanotan-I (MT-I) SARM Letrozol (Femara)
PEG-MGF MK-2866 (Ostarine) Eksemestan (Aromasin)
MGF Andarin (S4) formestan
Heksarelin GW-501516 (Cardarine) Mesterolone (Proviron)
Semorelin S-23 Methandrostenolon (Dianabol)
trıptorelin LGD-4033 (Ligandrol) Metenolon Asetat
Gonadoreline LGD-3303 Metenolon Enantat
Selank MK-677 (Ibutamoren) Turinabol
BPC-157 SR9009 Nandrolone dekanoat
Oksitosin SR9011 Nandrolone fenilpropionat
DSIP RAD140 Oxymetholone (Anadrol)
GHRH YK-11 Stanozolol Kaba (Winstrol)
Tesamorelin AICAR Stanozolol Mikronize (Winstrol)
Epitalon Laxogenin Oxandrolone (Anavar)

İletişim bilgileri
Jiangsu Biostronger Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin