Jiangsu Biostronger Technology Co, Ltd

HGH, Peptitler, IGF-1 LR3, EGF, VEGF, Steroidler ve SARMs tozu, vb.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlervücut hormon takviyeleri

Kas kazançlar için CAS 4267-80-5 Kas Bina Toz Epistane Methylepitiostanol

Ben sohbet şimdi
Peter ile siparişi tamamladım ve servisi A +++. Onu başka bir yere tahtada yayınladım. Onun gh ile bir gh serum testi yaptım ve 10iu için daha fazla 30, çılgın yüksek puan geri geliyor.

—— ABD'den Ricky Rodrig

Çok ve Peter ile çok etkilendim. Mükemmel iletişim ve genel müşteri hizmetleri! A +++++. kesinlikle sizinle iş yapacak.

—— İngiltere'den Trevor Maki

Kas kazançlar için CAS 4267-80-5 Kas Bina Toz Epistane Methylepitiostanol

CAS 4267-80-5 Muscle Building Powder Epistane Methylepitiostanol For Muscle Gains
CAS 4267-80-5 Muscle Building Powder Epistane Methylepitiostanol For Muscle Gains

Büyük resim :  Kas kazançlar için CAS 4267-80-5 Kas Bina Toz Epistane Methylepitiostanol En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SGH
Sertifika: GMP, ISO9001,BRC,KOSHER
Model numarası: 4267-80-5

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Gizli paket veya müşteri isteğine göre torba veya paketi
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Yetenek temini: 100kg / ay
Detaylı ürün tanımı
CAS no: 4267-80-5 Eş anlamlı sözcükler: Methylepitiostanol
Formu: Toz Kullanım: Ağırlık kaybı
Renk: Beyaz Depolama: -20C
Vurgulamak:

muscle building supplements

,

build muscle supplement

Açıklama:

Epistane Üstyapı imalatçısı ve eğitimli Sporcu için, Epistane kuru, yağsız kas kazancı sağlayan bir anabolik ajan olarak çalışır ve aynı zamanda kesim için de harika çalışır. Epistane sadece bir Pro-hormon değildir, Androjen Reseptör bölgelerine bağlanan ve aktive eden çok güçlü bir aktif bileşiktir. Epistane, Androjen'in sınırlı yan etkileri ile size en iyi anabolik etkilerini vermek için tasarlanmış bir tasarım hormonudur. Epistane ayrıca iskelet kas hücreleri ve kas kök hücrelerinde androjen reseptörlerine bağlanır. Bu, kas hücresi fonksiyonunda ve protein sentezinde değişikliklere yol açar. Kas kök hücrelerinde, aslında aktif yetişkin iskelet kaslarınızla değişecek ve birleşecek, büyüme ve onarım için kasların potansiyelini artıracaktır.

Epistane, organ doku spesifik olan güçlü, uzun ömürlü bir anti-östrojen etkisi sergiler. Bu, yalnızca çalışmasını istediğiniz yerde çalıştığı anlamına gelir. Geniş aralıklı estrojen blokerleri ve aromataz inhibitörleri sistem kapanmasına, ağrılı eklemlere ve azalan IG-I ekspresyonuna neden olabilir. Epistane, hedef dokularda spesifik olarak 17-estradiol reseptör proteinine bağlanır. Epistane, spesifik doku üzerindeki uzun süreli ve güçlü etkilerinden dolayı, gyno-masmasinin etkilerini önemli ölçüde azaltabilir ve tersine çevirebilir çünkü sadece Epistane meme dokusunda östrojeni özellikle engellemekle kalmaz, aynı zamanda apoptoza veya apoptoza yol açan östrojen tükenmiş bir duruma neden olur. meme dokusu hücreleri. Çalışmalar, ana bileşiğin Epitiostanol'ün sadece 10-20 mg / hafta'lık küçük dozlarının klinik yoldaki erkek hastaların% 25'inde kitle ve ağrının tamamen ortadan kalktığını, diğer% 75'inde Sadece 4-8 haftada kitlesinde en az% 50 azalma ve ağrı kaybı. Bu, hiçbir yan etkisi olmayan erkek kullanıcıların% 100'üne neden olur.

Epistane, iskelet kasındaki androjen reseptörlerine de bağlandığı için, bir anti-östrojenden daha fazlasıdır. PRO-Anabolik bir bileşik olarak Epistane, kuvvetin ve yağsız vücut kütlesindeki artışları 12'nin anabolik / androjenik değeri (Q oranı) ile arttırır. En güçlü androjenlerle birlikte gonadların doğal baskılanması riski yüksektir. Epistane, yakın zamanda piyasaya sürülen diğer PRO-Anabolik bileşiklerin aksine, gonadlar üzerinde nispeten yumuşaktır ve anti-östrojenik etkiler ve Epistane'nin LH seviyelerini yüksek tutması nedeniyle, post-döngüsü terapisi bir esinti haline gelir. Tüm etkiler kombine edildiğinde Epistane kas kütlesinde minimum yan etki ve vücut doğal androjen üretiminin bastırılması ile kuru, yağsız kazanç elde etmek için doğal bir östrojenin etkilerini azaltarak veya endojen / ekzojen kaynaklardan östrojenle mücadele etmek için büyük bir bileşik yapar. Bu, kazanımı arttırmak ve yan etkileri azaltmak amacıyla ıslak bileşiklerle kombine edildiğinde güçlü bir araç haline getirir. Ayrıca, bu bileşiğin, özellikle ıslak bileşiklerin periyodlarından geri kazanıldığında, tek başına alınan potansiyel faydasını da göz ardı edemez.

Epistane (Epi), epitiostanol'e benzeyen bir DHT türevi olup, yağsız kas kütlesinin yanı sıra yağların kesilmesinde kullanıcılara yardımcı olacak oral aktif anti-östrojenik kuru bir bileşiktir. Epistane ek bir tek metil grubuna sahiptir, bu da çok daha güçlü bir anubik salgılanmasına yardımcı olur, ancak çoğu metillenmiş bileşiğe göre karaciğere daha az hasar verir ve böylece biraz daha uzun döngülere izin verir (4-6 hafta). Nitekim, kağıt üzerinde androjenik dereceye 1100: 91 anabolik bir madde vardır. DHT yapısı sayesinde, Epistane aromatize değildir ve progestajenik değildir, aynı zamanda döngü sırasında östrojeni de azaltabilir, böylece Epistane ile döngü sırasında bir anti-aromataza ihtiyacınız olmaz. Bu temel olarak, Epistane'de, gyno ve hassas meme dokusu gibi progesteron ile ilgili yan etkiler gibi östrojen ile ilgili yan etkilerin neredeyse hiç olmadığı anlamına gelir.

Açıklama:

Epistane (Epi) epitiostanol'e benzeyen bir DHT türevidir, yağsız kas kütlesinin yanı sıra yağ kesen kullanıcılara yardımcı olacak oral, aktif bir anti-östrojenik kuru bileşiktir.Epistan'ın ek bir tek metil grubu vardır. çok daha güçlü bir anabolik salınım sağlar, ancak çoğu metillenmiş bileşiğe nazaran karaciğerde daha az hasara neden olur ve bu sayede biraz daha uzun döngülere izin verir (4-6 hafta). Nitekim, kağıt üzerinde androjenik bir derecelendirmeye 1100: 91 anabolik vardır. DHT yapısı sayesinde, Epistane aromatize değildir ve progestajenik değildir, aynı zamanda döngü sırasında östrojeni de azaltabilir, böylece Epistane ile döngü sırasında bir anti-aromataza ihtiyacınız olmaz. Bu temel olarak, Epistane'de, gyno ve hassas meme dokusu gibi progesteron ile ilgili yan etkiler gibi östrojen ile ilgili yan etkilerin neredeyse hiç olmadığı anlamına gelir. Epistane'de kullanıcılar, yanlızca hiç bir yan etki görmeyecekler, bu da onu ideal bir başlangıç ​​prohormonudur.

Epistane, iskelet kas hücreleri ve kas kök hücrelerinde androjen reseptörlerine bağlanır. Reseptör bölgesine bağlandığı zaman, hücre için bir sinyal oluşturur, protein sentezini ve nitrojen tutulmasını arttırır, böylece hücrenin büyümesi bellidir ... Epistane ayrıca kas kök hücrelerini de etkiler. Bu kas kök hücreleri gerçekten aktif yetişkin iskelet kaslarınızla değişip kaynaşacağından hareketlerin bir kısmıdır, bu sayede kaslar büyüme ve onarım potansiyelini artırır ve en önemlisi de Epistane kullananların kas kütlesinde bir artış olmasını sağlar. Epistane katı bir kütle üreticisi olarak kullanılmıştır, ancak herhangi bir kesme çevriminde de mükemmel bir yere sahiptir. Androjenlerin varlığında kök hücrelerin yeni yağ hücreleri oluşturma yeteneği büyük ölçüde engellenir. Bu meydana geldiği için, artık kas hücrelerine kök hücre dönüşümünü artırdınız ve kök hücrelerin yağ hücrelerine dönüşmesinde bir azalma sağladınız, bu da size beslenme ve eğitimin daha olumlu bir etkisi veriyor. Bu belki de Epistane'nin bu kadar etkili olmasının ana sebebidir. şişkinlik kazancı çok az olduğu için, hacim döngüsü üzerinde bile. Çoğu metile steroid ile olduğu gibi, yarım yaşam bölünmüş dozlama gerektirir ve biyoyararlanımını arttırmak için yağ içeren gıdalar ile almayı öneririm.

Dozaj:

Başlangıç ​​dozu 30 miligramdır (mg) ve bölünmüş dozajlarda günde 60 mg'a kadar çıkabilir. Epistane 6 saatlik bir yarı ömre sahiptir ve karaciğerde sert olduğu için döngü süresini 6 hafta ile sınırlandırmalısınız.

SARM (Ham Toz)
MK-2866 (Ostarine)
Andarin (S4)
GW-501516 (Cardarine)
S-23
LGD-4033 (Ligandrol)
LGD-3303
MK-677 (Ibutamoren)
SR9009
SR9011
RAD140
YK-11
AICAR
Laxogenin

İlgili ürünler:

Peptidler Proteinler Steroidler Tozu
GHRP-2 IGF-1 LR3 17a-metil-1-Testosteron
GHRP-6 IGF-1 LR3 Anastrozol (Arimidex)
DAC ile CJC-1295 IGF-1 DES boldenone
CJC-1295 YOK DAC follistatin Boldenone undesilenat (EQ)
HGH176-191 HGH Klomifen Sitrat (Clomid)
PT-141 HCG Tamoksifen Sitrat
Tiyosin β4 (TB500) EPO Nolvadex
Ipamorelin HMG Sildenafil (Viagra®)
Melanotan-II (MT-II) Tadalafil (Cialis)
Melanotan-I (MT-I) SARM Letrozol (Femara)
PEG-MGF MK-2866 (Ostarine) Eksemestan (Aromasin)
MGF Andarin (S4) formestan
Heksarelin GW-501516 (Cardarine) Mesterolone (Proviron)
Semorelin S-23 Methandrostenolon (Dianabol)
trıptorelin LGD-4033 (Ligandrol) Metenolon Asetat
Gonadoreline LGD-3303 Metenolon Enantat
Selank MK-677 (Ibutamoren) Turinabol
BPC-157 SR9009 Nandrolone dekanoat
Oksitosin SR9011 Nandrolone fenilpropionat
DSIP RAD140 Oxymetholone (Anadrol)
GHRH YK-11 Stanozolol Kaba (Winstrol)
Tesamorelin AICAR Stanozolol Mikronize (Winstrol)
Epitalon Laxogenin Oxandrolone (Anavar)

İletişim bilgileri
Jiangsu Biostronger Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin