Jiangsu Biostronger Technology Co, Ltd

HGH, Peptitler, IGF-1 LR3, EGF, VEGF, Steroidler ve SARMs tozu, vb.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerKozmetik peptidler

Anti Aging ve Kırışıklıkların Giderilmesi için GHK Kozmetik Peptitler

Ben sohbet şimdi
Peter ile siparişi tamamladım ve servisi A +++. Onu başka bir yere tahtada yayınladım. Onun gh ile bir gh serum testi yaptım ve 10iu için daha fazla 30, çılgın yüksek puan geri geliyor.

—— ABD'den Ricky Rodrig

Çok ve Peter ile çok etkilendim. Mükemmel iletişim ve genel müşteri hizmetleri! A +++++. kesinlikle sizinle iş yapacak.

—— İngiltere'den Trevor Maki

Anti Aging ve Kırışıklıkların Giderilmesi için GHK Kozmetik Peptitler

GHK Cosmetic Peptides for Anti Aging and Eliminating Wrinkles
GHK Cosmetic Peptides for Anti Aging and Eliminating Wrinkles

Büyük resim :  Anti Aging ve Kırışıklıkların Giderilmesi için GHK Kozmetik Peptitler En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SGH
Sertifika: GMP, ISO9001,BRC,KOSHER
Model numarası: GHK

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 canlı (1kit)
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Gizli paket veya müşteri isteğine göre torba veya paketi
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Yetenek temini: 10000vials / ay
Detaylı ürün tanımı
CA'LARI: N/A Eş anlamlı sözcükler: GHK
Formu: Liyofilize Toz Kullanım: Kozmetik amaçlı
Renk: Beyaz Depolama: -20C
Vurgulamak:

skincare peptides

,

synthetic peptide

Ürün özellikleri
Ürün adı GHK
CAS Numarası. N / A
Görünüm Beyaz toz
Saflık (HPLC ile) >% 99
Su (kf) <% 5
Sıra Gly-His-Lys. HCl
Moleküler formül C14H25ClN6O4
Moleküler ağırlık 376,84
Saklama derecesi. 2 ~ 8 ° C

Giriş:

GHK (glisil-L-histidil-L-lisin) insan plazmasında, tükürükte ve idrarda bulunur, ancak yaşla birlikte azalır. GHK'nın yara iyileşmesini ve cilt onarımını hızlandıran 2+ bakır içeren bir kompleks olarak işlev gördüğü önerilmiştir. GHK hem kolajen hem de glikozaminoglikanların sentezini ve parçalanmasını uyarır ve hem metaloproteinazların hem de bunların inhibitörlerinin aktivitesini modüle eder. Kollajen, dermatan sülfat, kondroitin sülfat ve küçük proteoglikan, dekorin uyarır. Ayrıca radyasyon tedavisi sonrası fibroblastlara replikatif canlılığı geri yükler. Molekül, bağışıklık ve endotelyal hücreleri bir yaralanma bölgesine çeker. Cildin yara iyileşmesini hızlandırır, kıl folikülleri, gastrointestinal sistem, kemik dokusu ve köpeklerin ayak pedlerini hızlandırır. Ayrıca sıçanlarda, farelerde ve domuzlarda sistemik yara iyileşmesini sağlar. Kozmetik ürünlerde, gevşek cildi sıkılaştırdığı, elastikiyeti, cildin yoğunluğunu ve sıkılığını artırdığı, ince çizgileri ve kırışıklıkları azalttığı, fotohasarlığı ve hiperpigmentasyonu azalttığı ve keratinosit çoğalmasını artırdığı bulunmuştur. GHK, deri enflamasyonu, kronik obstrüktif akciğer hastalığı ve metastatik kolon kanseri için terapötik bir ajan olarak önerilmiştir. DNA'yı daha sağlıklı bir duruma sıfırlayan, en az 4000 insan genini yukarı ve aşağı regüle edebilir. Bu derleme, GHK'nın cildin yenilenmesindeki rolünü son keşifler ışığında gözden geçirmektedir.

GHK, amino asit sekansı glisil-histidil-lisin ile bir tripeptiddir. Doğal olarak insan plazmasında, tükürükte ve idrarda oluşur. Plazmada, GHK seviyesi 20 yaşında yaklaşık 200 ng / mL'dir (10−7 M), ancak 60 yaşına kadar 80 ng / mL'ye düşmektedir. GHK seviyesindeki bu düşüş, rejeneratif kapasitenin fark edilir azalması ile çakışmaktadır. organizma. İnsan peptidi GHK-Cu, insan albümindeki bir aktivite olarak 1973'te Pickart tarafından izole edildi; bu, yaşlı insan karaciğer dokusunun, genç doku gibi proteinleri sentezlemesine neden oldu. Sonraki çalışmalar, bu aktiviteyi, kompleks GHK-Cu'yu kolayca oluşturan bakır için güçlü bir afinitesi olan bir amino asit sekansı glisil-L-histidil-L-lisin ile bir tripeptit olarak ortaya koymuştur. GHK-Cu'nun bakır 2 + ile kompleks olarak işlev gördüğü ileri sürülmüştür. Pickart ve diğ. GHK-Cu'nun yara iyileşmesini ve büzülmesini hızlandırdığını, transplante cildin alınmasını geliştirdiğini ve ayrıca antiinflamatuar etkilere sahip olduğunu tespit etmişlerdir.

Borel ve Maquart ve ark. GHK-Cu'nun çok düşük, toksik olmayan bir konsantrasyonda (1-10 nanomolar) kollajen ve glikozaminoglikanların hem sentezini, hem de bozulmasını uyardığını göstermiştir [ 6 ]. GHK, hem metaloproteinazların hem de bunların inhibitörlerinin (TIMP-1 ve TIMP-2) bir aktivitesini, yara iyileşmesinin ve cilt yeniden şekillendirme işlemlerinin ana düzenleyicisi olarak işlev görür. GHK-Cu uyarılmış kollajen, dermatan sülfat, kondroitin sülfat ve küçük proteoglikan, dekorin. 2001 yılında McCormack ve ark. GHK-Cu'nun, hücresel DNA'ya zarar veren antikanser radyasyon tedavisinden sonra hastalardan fibroblastlara replikatif canlılık kazandırdığını tespit etmiştir. GHK'nın ayrıca, bir yaralanma yerine bağışıklık ve endotelyal hücreleri de çekdiği bulunmuştur.

Hayvan deneylerinde GHK-Cu'nun yara iyileşme aktivitesi doğrulandı. GHK-Cu, tavşanlarda yara iyileşmesini ve artmış kan damarı oluşumunu ve antioksidan enzimlerin seviyesini artırdı. Bu molekül ayrıca sıçanlarda, farelerde ve domuzlarda sistemik yara iyileşmesini başlattı. Sıçanlarda diyabetik ve iskemik yaraların iyileşmesini iyileştirdi, TNF-alfa düzeyini düşürdü ve kollajen sentezini uyardı. Ayrıca köpeklerde ped yaralarının iyileşmesini kolaylaştırdı. Bu tür iyi belgelenmiş cilt yenileme aktivitesi, yaşlanma karşıtı kozmetik ürünlerde GHK'nın yaygın kullanımını gerektirmiştir.

Son zamanlarda, GHK-Cu, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (COPD), deri inflamasyonu ve metastatik kolon kanseri için prospektif bir terapötik ajan olarak tanıtım yapmaktadır [ 19 - 21 ]. İnsan genomunda en az 4.000 genin yukarı ve aşağı regülasyonunu gerçekleştirdiği ve DNA'yı daha sağlıklı bir duruma geri getirdiği tespit edilmiştir. Bu çalışmalar GHK-Cu peptidinin cildin yeniden şekillenme aktivitesine yeni bir ışık tutmuştur.

Bu derleme, GHK-Cu'nun cildin yenilenmesindeki rolünü son keşifler ışığında gözden geçirmektedir.

İlgili ürünler:

Peptidler Proteinler Steroidler Tozu
GHRP-2 IGF-1 LR3 17a-metil-1-Testosteron
GHRP-6 IGF-1 LR3 Anastrozol (Arimidex)
DAC ile CJC-1295 IGF-1 DES boldenone
CJC-1295 YOK DAC follistatin Boldenone undesilenat (EQ)
HGH176-191 HGH Klomifen Sitrat (Clomid)
PT-141 HCG Tamoksifen Sitrat
Tiyosin β4 (TB500) EPO Nolvadex
Ipamorelin HMG Sildenafil (Viagra®)
Melanotan-II (MT-II) Tadalafil (Cialis)
Melanotan-I (MT-I) SARM Letrozol (Femara)
PEG-MGF MK-2866 (Ostarine) Eksemestan (Aromasin)
MGF Andarin (S4) formestan
Heksarelin GW-501516 (Cardarine) Mesterolone (Proviron)
Semorelin S-23 Methandrostenolon (Dianabol)
trıptorelin LGD-4033 (Ligandrol) Metenolon Asetat
Gonadoreline LGD-3303 Metenolon Enantat
Selank MK-677 (Ibutamoren) Turinabol
BPC-157 SR9009 Nandrolone dekanoat
Oksitosin SR9011 Nandrolone fenilpropionat
DSIP RAD140 Oxymetholone (Anadrol)
GHRH YK-11 Stanozolol Kaba (Winstrol)
Tesamorelin AICAR Stanozolol Mikronize (Winstrol)
Epitalon Laxogenin Oxandrolone (Anavar)

İletişim bilgileri
Jiangsu Biostronger Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin